Kategori: İlaçlama Yaptığımız Sektörler

 
Villa İlaçlama
+

Villa İlaçlama

Villalar yapı olarak dubleks ve tripleks özellikleri ön plana çıkan yapılardır. Villa İlaçlama bahçeli ve yeşil alanlarının çok olmasından dolayı daha fazla yürüyen ve uçan haşere türlerinin villa içine girerek rahatsızlığa sebep olmalarına sebep olur. Bahçeli konutlar müstakil yapıları ile etrafında daha yoğun ağaç ve yeşil bitki örtüsünü barındırdığı için böcekler için oldukça cezbedici mekanlardır.

Buralarda görülen haşereler arasında en fazla kene, pire, fare,yaban arısı, karınca, tespih böceği, hamam böceği şikayetleri daha sık görülür. Ayrıca ağaçlar ve bitkilerin düşmanı olan sümüklü böcek ve salyangozlar villa bahçelerinde zaman, zaman ciddi zararlara sebep olur. Villa İlaçlama Servisleri açık alanlardaki zararlıların yok edilmesi ve bina içlerine haşere girişlerinin önlenmesi için önleyici ve imha özellikli böcek ilaçları kullanmak zorundadır.

Özellikle ısınmaya başlayan havaların etkisi ile yaz aylarında böcek sorunları nedeni ile acil önlem kapsamında ve profesyonel villa ilaçlama firmasından hizmet alınarak yaşanılan şikayetler kısa sürede ortadan kaldırılmalıdır. Atasoy ilaçlama firması villa ilaçlama konusunda oldukça deneyimli olup gerek iç mekanların böceklerden arındırılması için, gerek villa etrafındaki ağaçlar, çimler ve ardiye gibi kullanılan kapalı bölümlerde yuvalanıp insanların sağlığını tehdit eden her türlü haşere türlerini buralardan arındırmaktadır.

İç ve dış mekanlarda kalıcılığı uzun süren ve yeşil alanlar ile iç mekanlardaki eşyalara zarar vermeyen kaliteli böcek ilaçları kullanarak villa ilaçlama, yazlık ilaçlama, çiftlik evi ilaçlama gibi çok farklı mekanlarda böceklerin imhası için mekanın fiziki yapısına bağlı olarak ilaçlama servisi sunmaktayız. Kullandığımız ilaçların tamamı sağlık bakanlığı onaylı, profesyonel kullanıma uygun ürünlerdir.

Villa İlaçlama Nasıl Yapılır?

Villa ilaçlama profesyonellik gerektiren deneyimli kişilerin uygulaması zorunlu bir ilaçlamayı zorunlu kılar. Villa ilaçlaması nasıl yapılır? diye araştırma yaparak bizi arayan müşterilerimize nasıl bir yol izlemesi gerektiğini, hangi ilaçlar ve ilaçlama şekilleri kullanılması gerektiğini bizzat müşteri temsilcimiz doğru ve sizlere yol gösterecek şekilde aktarmaktadır, Villa ilaçlamasını nasıl yaptığımızı kısaca açıklamak gerekirse açık alanlar ve kapalı bölümler için değişik haşere ilaçları kullanarak insanların zarar görmeden bahçede ağaç ve çimlere zarar vermeden uyguluyoruz.

Kapalı alan ilaçlama uygulamalarını her zaman %100 kesin çözüm odaklı yüksek haşere imhasına sahip birinci sınıf böcek ilaçları kullanarak yapıyoruz. Her böcek türü için farklı yöntemler kullanılacağı için kullanılacak haşere ilaçları farklılıklar gösterebilir. Örneğin bahçe ve yeşil alanlarda, daha değişken yapıda böcekler olur. Hamam böceği türleri, karınca, akrep, çıyan, pire, kulağa kaçan ve daha bir çok zararlı haşere buralarda sorun kaynağı olur.

Bu kadar farklı haşere çeşidi ile mücadele gerçekten hassasiyet gerektiren ve son derece kalıcı ve ani öldürücü etkiye sahip bir ilaçlama yöntemi kullanılmasını zorunlu kılar. Villa içinde böcek türüne göre kokusuz ve jel böcek ilaçları kullanılırken bahçe ve yeşil alanlarda daha etkili ve kalıcı özelliği daha yoğun olan kokulu haşere ilaçlarının kullanılması çok daha etkili olacaktır. Villa İlaçlama kapsamında mekanın içinde kokusuz ve jel ilaçlar kapı pervazları, süpürgelik kenarları, duvar dipleri, ve dolap arkaları ile duruma göre mutfak dolaplarının içindede oluşan böceklerin imhası için böcek ilacı uygulanarak villa içindeki haşereler imha edilir.

Villa ilaçlama uygulamasında özellikle mutfak ve banyolar hamam böceği, gümüş böceği, karınca, güve gibi böcekler tarafından işgal edilmektedir. Mutfak dolapları, raflar, çekmeceler gibi mutfağın bütün bölümleri jel ilaçlama yöntemi ile hamam böceği, karınca ve gümüş böceği şikayetlerinde rahatlıkla temiz ve kokusuz bir biçimde ilaçlanarak evde böcek sorunu mekan kapatılmadan, temizlik yapılmadan ilaçlanır.

Villada Kokulu İlaçlama Yapılır Mı?

Villa İlaçlama Firmaları içinde uzman bir ilaçlama uygulama potansiyeline sahip olan ekibimiz kokusuz ilaçlar ile önlenecek böcekler için iç mekanda jel böcek ilacı ve kokusuz haşere ilaçları kullanarak kapalı alanları böceklerden arındırma yoluna gider. Ancak bazı böcekler çok daha fazla dirençli yapıda oldukları için kokusuz ve jel böcek ilaçları ile önlenmesi mümkün olmayabilir. Bu durumda müşterinin rızası ve böceğin özellikleri göz önüne alınarak villada kokulu ilaçlama yapılması gerekebilir.

Ancak bu durumda içeride kalınmaz ve mekan belirli bir süre havalandırılıp temizlik yapılarak içeri girilebilir. Firmamızın temel çalışma standartları arasında kesinlikle değişken fiyat uygulanmaz. Müşteri ayrımı ve değişken fiyatlandırma gibi ayrımcılık yapma söz konusu değildir. Villa ilaçlama hizmetimiz kapsamında, müşterilerimize en uygun villa ilaçlama fiyatlarını sunuyor ve garantili, kalıcı çözümler üretiyoruz. Villa ve yazlık ilaçlama taleplerinize en etkili hizmeti sunuyoruz.

Yalı İlaçlama

Yalı İlaçlama

Deneyimli bir villa ilaçlama firması olarak gerek Villa İlaçlama Fiyatları ve gerek kullanılan ilaçlama yöntemleri konusunda son derece yüksek standartta ilaçlama hizmetleri sunarak müşteri memnuniyeti bakımından sizlerin mekanlarınızdaki zararlı haşereleri kalıcı olarak imha ediyoruz. Villa ilaçlama servisleri arasında her türlü haşere sorunlarınıza açık ve kapalı alan ilaçlama uygulamaları çerçevesinde ekonomik ilaçlama fiyatları ile böcek ilaçlama servisi vermekteyiz.

Atasoy ilaçlama firması haşere mücadelesinde yüksek kaliteli ilaçlar kullanarak yaşam alanlarınızda ortaya çıkan zararlı haşerelerin uzun süreli olarak ortadan kaldırılmasını sağlayıp sorun üreten değil kalıcı çözümler sunan deneyimli bir villa ilaçlama şirketidir. Yaşadığınız her türlü böcek sorunlarında bizi arayarak açık alanlar için farklı, kapalı alanlar için farklı uygulamalar ile sorunsuz böcek ilaçlama çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Depo İlaçlama
+

Depo İlaçlama

Depo İlaçlama ve ardiye ilaçlama çok çeşitli haşerelerin önlenmesi için uygulanan bir ilaçlama hizmetidir. Kiler ilaçlama, ardiye ilaçlama, Depo İlaçlama benzeri böcek ilaçlama hizmeti verilen yerlerde çok farklı ürünlerin muhafaza edildiği için buralarda kemirgen fare çeşitleri ve haşere türlerinin görülmesi kaçınılmazdır. Kemirgenlerin depo ve ambar ürünlerini yerken sebep oldukları salya ve dışkı kalıntıları ile insan sağlığına zarar verirken aynı zamanda maddi zararları oldukça fazla yaşanmaktadır.

Haşere ve fareler türlü yollardan, depolara, ambarlara, ve ardiye gibi kullanılan boş mekanlara girerek zararlı olmaktadır. Depo içine yerleştirilen malzemelerin üst üste özensizce yığılması ve bakımsızlığı nedeni ile depolarda her türlü böcek ve fare çeşidi yaşam imkanı bulmaktadır. Ayrıca büyük fabrika ve işletmelerin depolarına kimyevi ve değişik özellikte ürünler yurt dışından gelmektedir.

Gemiler ve değişik vasıtalar ile gelen bu ürünlerin arasında çok farklı haşere çeşitlerinin gelmesi muhtemeldir. Bu durumda farklı haşere türlerinin barınma riski çok daha aleni olarak yaşanır. Depo İlaçlama ve ambar ilaçlama hem depolanan ürünlerin korunması için, hemde maddi kayıplar yaşanmasını engellemek için yapılır. Ambar ilaçlama ve depo ilaçlama servisleri görülen böcek türüne göre farklı ilaç ve ilaçlama yöntemleri kullanmaktadır.

Örneğin ambar böcekleri olarak bilinen güveler için hububat içinde görülmeleri durumunda fumigasyon tekniği yetkili ilaçlama ekiplerince uygulanır. Aynı şekilde hamam böceği, pire, fare, güve, sinek, benzeri zararlıların diğer depolanan ürünler ve gıda kolileri için ciddi sorun olacağı hiçte zor olmadığı için buralarda böcek çeşidine göre ilaçlama yaptırmak kaçınılmazdır. Bu nedenle jel böcek ilaçlama, kokusuz ilaçlama kokulu ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti şarttır.

Depo Ve Ambar İlaçlama Nasıl Yapılır?

Tekstil depoları, gıda depoları, kimyevi ürün depoları, ve yedek parça depoları gibi çok farklı özelliğe sahip işleme ve fabrikaların depolama için kullandıkları bu alanlarda ister, istemez çok çeşitli haşere sorunları ortaya çıkar. Ayrıca binaların ardiye, kiler, gibi yerleri böceklerin en fazla uğradığı bölgelerdir. Depo İlaçlama, ambar ilaçlama, sığınak ilaçlama, ardiye ilaçlama, kiler ilaçlama böceklerin ürünleri kirleterek sağlık sorunlarına neden olmaması için belirli periyotlar ile ilaçlama yapmak gerekir.

Fareler ise koli ve ürünlere ciddi zararlar verip, insanların ciddi maddi zarar görmesine sebep olduğu için, fare istasyonu uygulaması ile farelere karşı önlem almak zorunludur. Depo İlaçlama Firmaları çeşitli böcek ilaçları ve haşere ilaçlama şekillerini kullanarak ambar zararlıları ve depolarda ortaya çıkan böceklerin yok edilmesi için profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri vermektedir. Bu sağlık sorunu ve zarar görmemek için şarttır.

Mutfak İmalathane İlaçlama

Mutfak İmalathane İlaçlama

Fabrikaların, depoların ve ambarların zararlı bulaşmasını önleyip ortadan kaldırmak için periyodik olarak ilaçlama servisi alınması gerekir. Atasoy ilaçlama firması açık ve kapalı her alanda olduğu gibi ambar ilaçlama, depo ilaçlama, kiler ilaçlama ve daha pek çok yerde zararlı böceklerin yok edilmesi için profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir. Kokulu ve kokusuz böcek ilaçları mekanın durumu ve ürünlerin özelliğine bağlı olarak buralardaki böcekleri yok etmek için tercih edilir.

Fare istasyonu uygulaması, spreyli kokusuz ilaçlama,jel ilaçlama yöntemi ve sisleme böcek ilaçlama başta olmak üzere çeşitli fumigant ilaçlar kullanarak fumigasyon tekniği ile depo ve ambarlardaki zararlı bulaşmalarını engellemek için mücadele şarttır. Depo İlaçlama Servisi tüm bu saydığımız yerlerde değişik özellikte haşere ilaçları ve uygulama şekilleri ile yapılır. Ancak profesyonel Depo İlaçlama Firması ile çalışmak kesin çözüm için en önemli etkenlerden biridir.

Bina İlaçlama Servisi
+

Bina İlaçlama Servisi

Bina İlaçlama Servisi insanların yaşam ve iş yerlerinde oluşan kemirgen ve haşerelerin yok edilmesi açısından çok önemlidir. İlaçlama şirketleri apartman ilaçlama, bina ilaçlama, daire ilaçlama, villa ilaçlama ve müstakil ev ilaçlama gibi insanların en fazla vakit geçirdiği alanlarda özellikle yaz dönemlerinde ciddi ilaçlama servisi vermektedir. Bina İlaçlama Hizmetleri bilinçli firmalar tarafından doğru ilaçlama şekilleri ve kaliteli böcek ilaçları kullanılarak donanımlı ekiplerce yapılmalıdır.

Bina İlaçlama kapsamında yapılan diğer bölgeler ise, bina bahçesi ilaçlama, bina çatısı ilaçlama, merdiven koridorları, yangın merdivenleri, otopark, sığınak gibi bölgeler bina ilaçlaması için ayrıca tek, tek ve toplu olarak yapılmaktadır. Site ilaçlama servisleri çok sayıda daire ve birden fazla bloğun bulunduğu bu geniş mekanlarda tüm insanların huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için ilaçlama yapmaktadır. Apartman ilaçlama, site ilaçlama ve bina ilaçlama daha çok kokusuz ilaçlar ve püskürtme yöntem kullanılarak yapılmaktadır.

Fare İlaçlama, ve böcek ilaçlama uygulamaları haşere kontrol kapsamında en çok talep gören ilaçlama türleridir. Fare, hamam böceği, bit, pire, örümcek, akrep, yılan, kene, sinek, sivrisinek, kuş biti, tahta kurusu, çıyan, kırkayak benzeri kemirgen ve böcek türleri ile mücadele için uzman ilaçlama çözümleri şarttır. Kurumsal ya da özel olarak kullanılan binaların pek çok amaçla kullanılması , pek çok işletmeye de ev sahipliği yapar. Yaşadığınız ya da çalıştığınız binalarda yalnızca siz değil, daha pek çok insan konaklama ve iş merkezi olması nedeni ile bulunur.

Ancak çoğu zaman sizinle birlikte davetsiz misafirler olan fare çeşitleri ve haşereler en olmadık zamanda karşınıza çıkabilmektedir. Bina gibi yapılarda haşerelerin görülmesi çok sık rastlanan bir şikayet türü olduğu için buralarda böcekler ile mücadele düzenli olarak yaptırılmak durumundadır. Sadece Bina İlaçlama Servisi ile binadaki böceklerin ve kemirgenlerin yok edilmesi değil önleyici dış alan ilaçlaması da zorunluluktur.

Bina İlaçlama Yaptırmanın Önemi

Sürekli insan giriş ve çıkışları yaşanan dışarı ile temas hemen hiç eksilmeyen binalarda hem kapıdan hem de pencereden hemde diğer zayıf noktalardan haşere ve kemirgenlerin girme olasılığı hayli fazladır. Haşere ve kemirgenler tarafından en çok tercih edilen mekanlardan biri olan binaların mutlaka düzeli periyotlar halinde ilaçlanması gerekir. Özellikle ortak kullanım alanı olan binalarda böcekler ile farelerin taşıdığı hastalıkların insandan, insana bulaşma riski oldukça yüksektir.

Haşereler sıcak ortamı ve nem barındıran bölgeleri çok severler. Karanlık, pis ve böcek üremesine uygun olan ortamlarda zararlı böceklerin hızla yayılması çok daha hızlı olur. Hızlı üredikleri için tüm binayı çok kısa bir sürede istila eden haşereler zamanla bina içerisinde yaşayan insan ve evcil hayvanların da hayatını tehlikeye sokacaktır. Pire, bit benzeri zararlı haşereler hem insanları hemde evcil hayvanları ciddi anlamda tehdit eden minik ama hastalık bulaştırma riski yüksek zararlılardır.

Haşere İlaçlama Servislerinin Yapısı

Haşere İlaçlama Servislerinin Yapısı

Bu gibi sorunlar ile karşılaşıp huzurunuzun kaçmaması için mevsimsel olarak böcek ve kemirgen ilaçlama servisi almak çok mühimdir. Ön keşif yaparak yada ilaçlama firması ile görüşüp haşere türünü belirledikten sonra ilaçlama fiyatı belirlenir. İlaçlama yöntemi ile çalışan ekiplerin doğru kişilerce verilmesi eğitimli bir kadro ile mümkündür. Atasoy Bina İlaçlama Şirketi olarak profesyonel ilaçlama çözümleri sunmaktayız. Kalıcı ve tam çözüm sunan bir ilaçlama hizmeti sunmayı başarmanın yolu bilinçli mücadele vermek ve en iyi ilaçlama teknikleri ile en kaliteli ilaçları kullanmaktır.

Atasoy haşere ilaçlama olarak bina ilaçlama hizmetinde kullandığımız tüm ekipman ve ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup en yüksek çözümü almak için seçilmiştir. İnsan sağlığını tehdit etmeyen, ancak çok yüksek seviyede haşere ve fare kontrolü sağlayan ilaçlar kullanıyoruz. Kaliteli ve güvenli bir yaşam alanı sağlamak için bizi arayarak kaliteli bir ilaçlama yaptırmayı geciktirmeyin.

Şantiye İlaçlama
+

Şantiye İlaçlama

Şantiye sahaları açık ve hayvanların girişine açık olduğu için Şantiye İlaçlama yaptırmak büyük önem taşır. Özellikle pire ilaçlama hizmeti şantiye ve inşaat alanlarında en fazla verilen hizmetlerden biridir. Ayrıca çok sayıda işçi ve personel barındırdığı için yatakhane ve yemekhane gibi yerlerinde ortaya çıkan tahta kurusu, pire, hamam böceği şikayetlerinin önlenmesi çalışanların sağlığını korumak için ve iş kaybını ortadan kaldırmak açısından önemlidir.

Şantiyede böcek ilaçlama kapsam olarak oldukça geniş bir ilaçlama hizmeti olup değişik bölge ve iklimlerden çalışmaya gelen insanların buralardan eşya ve yataklarında getirdiği kimi zararlı böcekler diğer insanlara da bulaşarak insan sağlığını tehdit ederler. Şantiye ilaçlama servisleri özellikle yaz dönemlerinde böceklerdeki artış yüzünden yoğun iş temposu ile hizmet vermektedir.

Şantiye İlaçlama kapsamında, inşaat alanları, yol bakım onarım çalışmaları, toplu konut ve kentsel dönüşüm alanlarında kurulan malzeme ve çalışanların konakladıkları alanlar için oluşturulan alanların ilaçlamasına verilen addır. İnşaat sahaları genellikle çeşitli kimyasallar, kum, çimento, tahta, kereste ve buna benzer pek çok yapı malzemelerinden oluşmaktadır.

İnşaat alanlarının kurulu olduğu şantiyelerde, kedi, köpek ve diğer hayvanların dolaşması sonucu pire, tahta kurusu benzeri insan sağlığına zarar verip, aşırı rahatsızlık yapan zararlı böceklerin yok edilmesi için şantiye haşere ilaçlama servisi büyük öneme sahiptir. Özellikle yemekhanelerde besin kırıntıları olması, işçilerin uyudukları alanlar, tuvalet ve banyolar oldukça fazla haşere ve kemirgen sorunlarına maruz kalır. Bu bölgelerin haşerelerden arındırılmasında ilaçlama firmaları öne çıkarlar.

Şantiye İlaçlama Nasıl Yapılır?

Şantiye ilaçlama servisleri buralarda yaşayan insanların vardiyalı olarak çalışmasına göre en uygun ilaçlama şeklini seçmeye özen göstermelidir. Ancak bazı zor ölen böceklerin çok etkili böcek ilaçları kullanılarak imha edilmesi zorunlu olduğu için özellikle pire ilaçlama ve tahta kurusu ilaçlama şikayetlerinde belirli bir süre ilaçlanan konteyner
yada koğuşlar kapatılmak zorundadır.

Şantiye ilaçlama nasıl yapılır? işçilerin yatakhanesi kapatılmalı mı? diye merak edenler için bu kısa açıklamayı yapmayı uygun gördük. İlaçlama firmaları uyguladıkları ilaçlama şekilleri ve kullandıkları haşere ilaçlarının kalitesine bağlı olarak şantiye ilaçlama fiyatları belirler. Arazi şartlarında kurulan şantiye sahaları dış etkenlere daha fazla maruz kaldığı için fare, pire, kene, tahta kurusu, ve sinek sorunları yerleşim alanları içine kurulan şantiye sahasına oranla daha fazla böcek ilaçlama yapılmasını zorunlu kılmaktadır.

Şantiye İlaçlama Şirketleri yapılacak ilaçlama şeklini buralarda görülen böcek ve kemirgenlere bağlı olarak belirler ve o doğrultuda bilgilendirme yapar. Atasoy böcek ilaçlama firması olarak açık ve kapalı alanların zararlı haşere şikayetlerinden korunarak buralarda ilaçlama yapılması için mekanların yapısı ve çalışma koşullarına göre ayarlama yaparak iş yoğunluğunun aksatılmaması için azami çaba harcar.

Şantiye ilaçlama ilaçlama servislerimiz tarafından ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır. Şantiye ilaçlama fiyatları hakkında aşağıda kısa bir bilgilendirme yaparak hizmet alacağınız zaman hangi koşullara göre ilaçlama fiyatı belirlendiği hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olalım. İş yükü ağır işletme ve bölgelerin haşere şikayetlerinden korunması burada çalışan insanların sağlığını koruyarak daha verimli çalışma şartlarının oluşmasını sağlar.

Şantiye İlaçlama Nasıl Yapılır

Şantiye İlaçlama Nasıl Yapılır

Şantiye İlaçlama Fiyatları

Şantiye alanında ilaçlama yapılacak bölgenin metrekaresi yerin büyüklüğü ve fiziki yapısına göre şantiye ilaçlama fiyatı belirlenir. Yine Şantiye alanlarında ilaçlama yapılacak alanlarda haşere yoğunluğu ne kadardır? hangi saatler içinde ilaçlama yapılır. Kaç çeşit haşere ve kemirgen türü bulunmaktadır? Bu haşerelerin yapısı dirençli ise çok daha etkili yöntem ve ilaçları zorunlu kılar.

Şantiye sahasında hangi ilaçlama cihazları kullanılacaktır? Kullanılacak ilaçların özelliği titizlikle belirlenip fiyatlandırma yapılır. İlaçlama şirketleri arasında profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sunan Atasoy ilaçlama ekibimizle iletişim kurarak ilaçlama uygulamalarımızdan hemen faydalanabilirsiniz. İlaçlama firmamız, uzun yıllardan beri deneyimli ve profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir. Çalışanlarınızın sağlığını korumak ve iş kaybı yaşamamak için Şantiye İlaçlama yaptırmalısınız.

Fabrika İlaçlama
+

Fabrika İlaçlama

Fabrika İlaçlama uzman ekipler tarafından bilinçli bir biçimde yapılması gereken bir hizmet alanı olarak çok titiz davranılmalıdır. Amatör ilaçlama yapanların verdiği hizmetler her zaman ciddi maddi kayıplara ve boşa zaman kaybına neden olmaktadır. Fabrika ilaçlama nasıl yapılır? hangi böcek ilaçlama yöntemleri kullanılır? çok iyi bilinerek yapılmalı üretim alanlarında ortaya çıkan haşereleri imha etmeye çalışırken ekipman ve hassas ürünlere zarar verilmemelidir.

İş yeri ilaçlaması sağlıklı, hijyenik mekanların çalışanların sağlığını korumak ve özellikle gıda üretimi yapan işletmelerde periyodik böcek ilaçlama yaptırılması şarttır. Fabrikalarda, tekstil atölyelerinde, depo ve gıda fabrikalarında her çeşit böcek ve kemirgen kolayca üremektedir. Büyük ölçekli işletmelerde böcek ve haşerelerin kolayca yuvalanıp üremesine olanak veren alanlar mevcuttur.

Periyodik ilaçlama ile bu alanların sistemli olarak sürekli belirli aralıklar halinde kontrol edilip gerekli önleyici ilaçlama çalışması yapmak gerekmektedir. Böcek, haşere ve fare türleri insanların yaşam alanlarında ve konutlarda sıkça ortaya çıkan kimi maddi zararlara yol açan, kimide direkt olarak insanlara zarar veren istenmeyen canlılardır. Fabrika benzeri üretim tesislerinde akrep, pire, hamam böceği, fare, kalorifer böceği, hamam böcekler dönem, dönem ortaya çıkarak ciddi olumsuzluklar yaşanmasına yol açarlar.

Fabrika İlaçlama Firmaları ana üretim tesisleri olan bu işletmelerin böcekler ve kemirgenler tarafından olumsuz etkilere maruz kalmaması için profesyonel hizmet veren donanımlı ilaçlama şirketleridir. Gerek büyük ölçekli olmaları, gerek çalışan sayısının fazla olması bakımından hastalık ve virüslerin yayılma hızı diğer ortamlara oranla daha fazladır. Bu nedenle fabrika İlaçlama şarttır.

Fabrika İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Gerek elektronik aksamların korunması, gerek çalışanların sağlığının korunması için kemirgen ilaçlama oldukça büyük önem taşımaktadır. Fare ve iri yapılı böcekler geceleri alarm sisteminin hareket algılama özelliği neticesinde sürekli aktif hale gelmesine hemde plastik boru, kablo, elektronik aksamlarda kemirilmeye bağlı zararlara sebep olurlar. İş yerlerinin güvenliği için profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışılması hem üretim kaybı yaşanmasını önler, hemde sağlıklı ve maddi kayıp yaşanmasına yol açmadan rahatlıkla işletmenizin hijyen ve güvenliğini sağlarlar.

Fabrika İlaçlama Servisleri kokusuz, jel, sisleme ve fare ilaçlama yöntemlerini kullanarak işletmenin fiziki yapısına göre en etkili ilaçlama yöntemlerini uygulamaktadır. Kullanılacak yöntem ve ilaç seçimleri hem çalışmaları aksatmayacak şekilde hemde zararlıların imhasını sağlayacak özellikte olmalıdır. Hassas ürün imalatı yapılan işletmelerde sisleme yöntem sıkça uygulanır.

Fabrika İlaçlama Nasıl Yapılır

Fabrika İlaçlama Nasıl Yapılır

Fabrika İlaçlama yapılmadan önce gerekli tedbirlerin alınması, sorunun yerinde tespiti yapılarak, hangi yöntem daha kalıcı çözüm sunacak ise o yönde hızlı ve kalıcı çözümleri ekonomik ilaçlama fiyatları ile uyguluyoruz. Kumaş fabrikaları, metal fabrikaları, et üretim tesisleri ve gıda işletmeleri gibi çok değişik alanda haşere ilaçlama hizmeti veren atasoy ilaçlama firması sağlıklı, profesyonel çözümler sunarak gerek çalışanlarınızın iş verimliliğini sağlıklı bir ortamda sürdürebilmeleri gerekir.

Ürünlerinizin güvenliği ve kullanacak olan tüketicilerin sağlıkları için düzenli olarak fabrika ilaçlama yaptırmanız hem marka güvenirliği açısından hemde olası istenmeyen durumlara maruz kalmamanız için oldukça önemlidir. Tüm haşere ve fare sorunlarınız için Fabrika İlaçlama uygulamalarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve etkili bir böcek ilaçlama yaptırmak için bizimle iletişime geçerek etkili ve kalıcı ilaçlama çözümlerine ulaşabilirsiniz. İstanbul ilaçlama fiyatları için linke tıklayın.

Konut Ve Site İlaçlama
+

Konut Ve Site İlaçlama

Konut Ve Site İlaçlama yaşam alanlarına giren böceklerin önlenmesi için şarttır. Site ilaçlama, Ev ve daire ilaçlama çok yoğun yapılan bir böcek ilaçlama işlemidir. Doğal olarak toplu yaşam alanları olan bu mekanlar diğer bölgelere oranla çok daha fazla haşere istilasına ve kemirgen şikayetlerine maruz kalır. Apartmanlar ve evlerimiz, yaşam boyunca en fazla vakit geçirdiğimiz önemli mekanlardır. Çocukların ve ailenin sağlığı açısından, yaşam alanlarını temiz tutmamız ve hijyene önem vermemiz hem sağlığımızın korunması için, hemde böceklerin mekanlarda hızla üremesini önlemede oldukça önemlidir.

Hamam böceği, gibi istilacı böcekler pis ortamlarda çok fazla görülen oldukça zararlı haşerelerdir. Apartman ilaçlama servisi, pire, tahtakurusu,  örümcek, kırkayak, akrep, tespih böceği, kertenkele, çıyan, fareler, kemirgenler gibi her çeşit haşere türleri bu sorunun önde gelen kaynağı olup ilaçlama ile önlenmeleri gerekir. Böcekler bilinen birçok hastalığın taşıyıcısı olarak insanlar için hayli zararlı sonuçlara neden olur. Apartman ve site yaşamında çok sayıda daire olması ve buna paralel olarak çok sayıda insan yaşaması hem gıda atıklarının hemde çöplerin çok daha fazla karşılaşıldığı gerçeğini ortaya koyar.

Apartman ortak kullanım alanlarını ilaçlama bu bakımdan oldukça önemlidir. Konut Ve Site İlaçlama sadece bina içinde yapılan bir uygulama olarak düşünülmemelidir. Apartman bahçesi, bina dış duvarları, otopark ve sığınaklar, bina çatısı ve merdiven boşlukları böceklerin ve kemirgenlerin uğrak noktaları olmakla birlikte, borulara tüm bu zararlılar dış alanlardan girerler. Böcek ilaçlama fiyatları dairelere oranla apartman ilaçlamasında daha ekonomik olup, toplu apartman ilaçlamaları neredeyse yarı yarıya avantajlı olur. Büyük binalarda kısmi ilaçlama yaptırmak yetersiz kalır.

Bina Ve Ev İlaçlama

Bina Ve Ev İlaçlama

Konut İlaçlama Nasıl Yapılır?

Toplu apartman ilaçlamasının avantajları hem böceklerin çok daha hızlı ortadan kalkmasına hemde maddi açıdan yarı yarıya ekonomik ilaçlama yapılmasına sebeptir. Tek dairede ilaçlama ortalama olarak 100 lira iken toplu apartman ilaçlamasında bu oran yarı yarıya kadar düşer. Toplu ev ilaçlama bir dairede ilaçlama yapılırken böceklerin diğer dairelere kaçma riskini de ortadan kaldırır. Apartman ilaçlaması yapan firmalar bu gerçekleri yakından bildiği için insanlara bireysel davranmaktan çok toplu olarak Konut Ve Site İlaçlama Hizmeti almalarını tavsiye ederler.

Toplu ilaçlama hizmetleri verdiğimiz pek çok apartman ve site, ilaçlama sonrası uzun süre böceklerden rahat ettiklerini ve kısmi yapılan ilaçlama sonrası yaşanan sorunların kesinlikle yaşanmadığını belirtmektedir. Atasoy Konut ve site İlaçlama firmamız daima en iyi ve en kalıcı ilaçlama çözümleri sunarak insanların böceklerden uzak bir yaşam sürmesini amaçlamaktadır. Apartman ilaçlama taleplerinizi bize iletip profesyonel bir ilaçlama servisi alabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Karıncalar ilginizi çekecektir.

Yurt İlaçlama
+

Yurt İlaçlama

Yurt İlaçlama geleceğimiz olan gençlerin kaldıkları konaklama için kullandıkları bu toplu yaşam yerlerinde oldukça mühimdir. Öğrenci yurdu ilaçlama hizmeti aslında düzenli olarak periyodik bir şekilde yapılması gereklidir. Ülkemizde eğitim veren üniversite ve kolej benzeri eğitim kurumlarında okuyan pek çok erkek ve kız öğrenci için hem devlet tarafından hemde özel yurt işletme birimlerince öğrencilerin konaklaması sağlanmaktadır.

Yurt İlaçlama Servisleri bireysel olmaktan çok profesyonel anlamda verilmesi gereken bir ilaçlama hizmetidir. İstanbul yurt ilaçlama firmaları öğrencilerin yatakhanesi, mutfak bölümü ve çalışma alanlarında dış alanlardan giren yürüyen ve uçan böceklerin imhası için periyodik öğrenci yurdu ilaçlaması yapmaktadır. Atasoy böcek ilaçlama firması hem öğrenci evlerinde hemde okul ve kreşlerde profesyonel ilaçlama yapmaktadır. Kokusuz ve jel böcek ilaçları kullanılarak kapalı mekanlarda haşerelerin yok edilmesi şarttır.

Yurt İlaçlaması, bir başka deyişle öğrencilerin sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamaları adına, her türlü haşere, böcek ve kemirgenden korunmaları için bilinçli ilaçlama şarttır. İstanbul yurt ilaçlama şirketi olarak günün her saati uzman ve deneyimli ekibimizle yurt ilaçlama servisi vermekte olan ekibimiz daima en iyi çözümleri sunmaktadır. Fare ve kemirgenlerin öğrenciler üzerinde panik oluşturması özellikle fare ilaçlama servisinin önemini gösterir.

Bayan öğrenciler yapı olarak çok daha hassas ve haşere şikayetlerine karşı daha duyarlı olduğu için ferah ve temiz mekanların sağlanması şarttır. Yurt İlaçlaması ve her türlü açık alanların ilaçlanmasında haşerelerin dış ortamlardan iç mekanlara girişini durdurmak ve içerideki zararlıları önlemek esastır. Öğrenci yurdu ilaçlama için kullandığımız etkili ilaçlar ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak en etkili sonuçlar alınacak şekilde hazırlanır. İçerdiği etken aktif maddeler ortamdaki her türlü böcek ve haşerenin yok edilmesini sağlar.

Yurt İlaçlamada Nelere Dikkat Edilmeli

Yurtlarda böcek ilaçlama sadece ilaçların kaliteli olması ile yapılmaz. Çok sayıda öğrenci bulunan bu mekanlarda kullanılacak haşere ilaçları kadar yapılması gerekenlerde önemlidir. Ortak alanların ilaçlaması gibi yurt haşere ilaçlama tüm öğrencileri yakından ilgilendirdiği için önlem alarak uygulama yapılmalıdır. Profesyonel ilaçlama servisimiz kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama, fare istasyonlu ilaçlama ve çok zor ölen böceklerin yok edilmesinde kokulu ilaçlama uygulamalarını en etkin bir şekilde uygular.

Ancak tüm uyarılar yapılmalı ve mekanın güvenliği tam olarak sağlandıktan sonra ilaçlama yapılmalıdır. Öğrenci yurtlarında çok sayıda öğrenci olması çoğunun eşya ve gıdalarını açıkta bırakmasına neden olmaktadır. Tüm bu aşamalara dikkat ederek gerekli tedbirler Atasoy ilaçlama tarafından özenle uygulanır. Aynı zamanda yurt ilaçlama için kullandığımız etkili ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı ilaçlardır. Yurt ilaçlamada dikkat edilmesi gerekenler titizlikle bilinerek yerine getirilmelidir.

Okul İlaçlama

Okul İlaçlama

Yurt İlaçlama Fiyatları konusunda çok ucuza ilaçlama servisi verenlerden kaçınmak olası öğrenci zehirlenmesi gibi hadiselerin yaşanmaması için oldukça önemlidir. Pek çok farklı yapıda insanın bir arada yaşadığı bölgelerde uygulanacak ilaçlama hizmeti öncesinde tüm detaylara dikkat edilmelidir. İlaçlama öncesi ve ilaçlama sonrası nelere dikkat edilmeli, detaylıca yetkili kişilere gerekenler anlatılmalıdır. Yurt ilaçlama uygulamasında en küçük bir detay bile atlanmadığı takdirde olası istenmeyen durumlara maruz kalınabilir.

Amatör ilaçlama yapanlar ucuza böcek ilaçlama yapmak bir yana daha pek çok önemli detaya dikkat etmediği için ciddi risklere yol açar. Öğrenci yurdu ilaçlama taleplerinizde bizimle iletişime geçerek yurt ve kreş gibi öğrencilerin sağlığını olumsuz etkileyen böceklerden kolayca kurtulmanızı sağlıyoruz. Ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet veren firmamız en etkili sonuçları almanıza yardımcı olmaktadır. Bir önceki yazımız Ümraniye böcek ilaçlamaya göz atın.

Hastane İlaçlama
+

Hastane İlaçlama

Hastane İlaçlama insan sağlığının korunması için kurulan ve pek çok hastalığa çözüm üretilen bu nazik mekanların ruhsatlı böcek ilaçları ile ilaçlama yapılmasını zorunlu kılar. Hastane ve tıp merkezlerinde hem mekanın hijyen düzeyi hemde tüm zararlı haşerelerin önlenmesi şarttır. Ameliyathane, yemekhane, ve diğer bölümlerin hastalık taşıyıcısı böceklerden  kesin olarak arındırılması zorunluluktur. Sağlık merkezlerinin başında gelen hastanelerde, steril ve temiz bir ortam sağlamak için düzenli olarak

Periyodik Hastane İlaçlama hizmetleri almak gerekir. Bu nedenle gerek hastanelerde görülen haşere ve kemirgenleri yok etmek, gerekse bakteri ve mikroplardan arındırmak için hastane ilaçlama için devlet hastaneleri gibi büyük ölçekli sağlık kurumlarında ihale ile periyodik ilaçlama hizmeti alınmaktadır. Hastanelerde görülen böcek ve fare, şikayetleri ciddi mikrobik bulaşmaların yaşanmasına sebep olur.

Zaralı haşere çeşitleri hastane ve sağlık kurumlarına farklı yollarda açık buldukları bölgelerden girer. En fazla kullandıkları giriş yerleri, zemin katlar ve havalandırma sistemleri ile kolilerin içi olarak özetlenebilir. Hastane İlaçlama, bu alanda görülen böcek ya da fare çeşitlerinin sebep olduğu şikayetlere bağlı olarak ilaçlama tekniği kullanılmasını zorunlu kılar. Zaman, zaman hastane içi ve bahçesinde pire şikayetleri yaşanmasına karşı spreyli ve püskürtme pire ilaçlaması yapılır.

Hastane İlaçlaması için kokusuz pire ilaçları kullanmak gerektiği için kapalı bölgelerde pirelerin dış kabuğuna etki edecek ilaçların kullanılması şarttır. Aksi halde yapılacak ilaçlama hiç bir etki göstermez. Açık alanlarda daha değişik böcek ilaçları kullanmak mümkündür. Hastanede hamam böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği ve karınca haşeresi görülüyor ise, jel böcek ilaçları kullanarak ilaçlama yapmak çok daha sağlıklı ve zahmetsiz olmaktadır.

Hastane İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Sürekli açık mekanlar olan hastane ve oteller yapılacak ilaçlama şeklinin bu özelliğe bağlı belirlenmesinde önemli etkendir. Acil servisler, hasta yatakhaneleri, kantin ve pek çok bölge ilaçlama esnasında boşaltılmadan işlemin uygulanmasını zorunlu kılar. Ancak kan emen ve virüs bulaştıran pire ya da tahta kurusu gibi haşerelere karşı bir uygulama yapılacaksa, uygulama alanının en az 15 dakika boşaltılması çok daha yoğun ilaç kullanılmasına bağlı olarak belirlenir.

Elbete boşaltılması mümkün olmayan yerlerin çok daha kısa aralıklar halinde periyodik uygulamaya maruz kalması gerekir. Sağlıklı ve etkili böcek ilaçlama için, kullanılacak ilaçların kalitesi ve içeriğine dikkat edilmelidir. Uygulanacak haşere ilaçlarının hastaları hiçbir şekilde rahatsız etmemesi esastır. Aksi halde, ciddi alerjik reaksiyonlar ya da komplikasyonlar oluşabileceği gibi astım ve kanser hastalarında böcek ilacı zehirlenmesi dahi görülebilir.

Hastane İlaçlama Hizmetleri

Hastane İlaçlama Hizmetleri

Hastane İlaçlama için püskürtme yöntemi tercih edilir. Kokusuz ve uçucu etkisi olmayan ilaçların hastanelerde, dezenfekte ve temizlik için kullanılması esastır. Hastaneler ve diğer sağlık merkezleri, sağlık ocağı benzeri hasta ve tedavi hizmetleri veren yerlerin ilaçlama uygulamalarında hiçbir şekilde bireysel yöntemlere yeltenmemelidir. Bilinçsiz yapılacak her uygulama bu tür merkezlerde ciddi riskleri doğuracağı için sonuç çok ağır olabilir.

Hastane İlaçlama Firmaları, Sağlık Bakanlığı onayına sahip olan ve insan sağlığına hiçbir zararı bulunmayan kaliteli ve ruhsatlı haşere ilaçları ile uygulama yapan haşere ilaçlama şirketleri olmasına dikkat edilmelidir. Hastane İlaçlaması çok hassas bir konudur. İlaçlama konusunda tecrübeli olmayan elemanlar asla çalıştırılamaz. Hastane ilaçlama en küçük bir hatayı kaldırmaz. Bu nedenle profesyonel hizmet veren ilaçlama firmaları hastane ilaçlama hizmeti vermek zorundadır. Bir önceki yazımız Hamam böceği mücadelesi ilginizi çekebilir.

Fabrika İlaçlama Servisi
+

Fabrika İlaçlama Servisi

Fabrika İlaçlama Servisi her çeşit kimyevi ve tekstil ürünleri gibi çok sayıda malzemeyi üreten fabrikaların böcek ve kemirgenlerden arındırılmasında büyük önem taşır. Fabrika Böcek İlaçlama Servisi çok sayıda insanın çalıştığı bu açık ve kapalı alanlarının oldukça geniş ölçekli olması ve böcek ve fare oluşumuna fırsat vermesi ilaçlamayı zorunlu kılmaktadır. Hastalık ve virüslerin kolay ve hızlı yayılma özelliği çok sayıda çalışanı olan işletmelerde çok daha fazla iş kaybına sebep olabilmektedir.

İşyeri ilaçlama ve işletme dezenfeksiyonu hem personelin sağlığını  korumak adına, hem iş kaybının önüne geçmek için, hemde üretilen ürünlere ciddi zararlar veren haşere ve kemirgenlerin yok edilmesi açısından son derece önemli bir uygulama olarak önemlidir. Kumaş, plastik, gıda ve et ürünleri fare ve böceklerin buralara gelmesine sebep olur. Fabrika ve imalathanelere yerleşen fareler ile böcekler hızla çoğalarak ciddi zarara neden olmaktadır.

Fabrika İlaçlama firmaları büyük ölçekli iş yerlerinin her türlü zararlı kemirgen ve böcek çeşitlerinden arındırılması ile görevli ekiplerdir. Profesyonel olarak haşere ve böcek mücadelesi zordur. Kesinlikle bireysel çözümler fare ve böcek çeşitlerinin yok edilmesinde çözüm sağlamaz. Ayrıca fabrika ve iş yerlerinde kişisel, amatör yollarla yapılan önlemler çözüm olmadığı gibi zaman geçtikçe sorunun büyümesine neden olur. Bu ise ciddi ürün kaybına üretilen malzemelerin fare ve güve gibi zararlıların istilası ile kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilmektedir.

Büyük ölçekli kapalı mekanlar ve imalathane ilaçlama hem insanların sağlığını korumak adına hemde yurt içi ve yurt dışına pazarlanan ürünlerin korunarak maddi kayıpların önüne geçme adına oldukça önemlidir. Fabrika İlaçlama Servisinde alanın kontrolü, böceklerin giriş noktaları ve fare çeşitlerinin giriş yollarını belirleyip işletme görevlisine alınacak önlemleri detaylı raporlama oldukça önemlidir.

Fabrika İlaçlama Neden Önemlidir?

Fabrika İlaçlama için seçilen haşere ilaçlarının kesinlikle yasal ilaçlar olması ve insan sağlığına zarar vermemesi gerekir. Yurt dışına yollanan ürünlerin bazı denetimlerden geçmesi için düzenli olarak fabrika ilaçlama şirketleri tarafından periyodik ilaçlama yapılmasını zorunlu kılmaktadır. Pek çok ülke sınırlarına kontrolsüz ve insan sağlığını tehdit eden ürünlerin girişine kesinlikle izin vermez. İnsan sağlığı üzerinde olumsuz etkili ilaçlar kadar olası böcek ve fare şikayetleri tespit edilmesi durumunda yapılan anlaşma bozulmaya kadar giden bir sürece dönüşebilir.

Ziraat teknikerleri tarafından hazırlanan profesyonel haşere kontrol ürünleri, ve bilinçli böcek ilaçlama teknikleri fabrika ve sanayi kuruluşlarında kullanılarak kalıcı çözümler sağlamak önemlidir. Uzman fabrika ilaçlama firmaları, rutin böcek ya da fare kontrolleri yaparak buralara yerleşen zararlıların düzenli ilaçlama ile ortadan kaldırılması görevini görmektedir. Buda bilinçli mücadele ile olur.

Anadolu Yakası fabrika ilaçlama ve Avrupa Yakası fabrika ilaçlama hizmetleri ile her iki yakada profesyonel ilaçlama hizmeti veren Atasoy böcek ilaçlama şirketi işletmelerin tüm haşere sorunlarına çözüm sunmaktadır. İstanbul ilaçlama bölgesi hem yatırımcılar için hem de iş gücü anlamında oldukça ideal bir bölge olduğu için büyük çaplı sanayi tesisleri marmara bölgesinde kurulmuştur. Bu çevrede çok sayıda fabrika ve sanayi işletmesinin olması Fabrika İlaçlama hizmetinin önemini açıkça ortaya koymaktadır.

İstanbul fabrika ilaçlama hizmeti kapsamında böcek ve kemirgen mücadelesi açısından bazı donanımsız kişi ve ekiplerin ciddi hatalar yapması fabrika ilaçlama sonrası bitmeyen haşere ve fare sorunlarının ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Bu hataların en birinci nedeni deneyimsiz elemanların ilaçlama yapması olarak istenmeyen sonuçlara neden olur. Amatör ilaçlama sonrası iş durmalarında gecikme, kablo ve makinelerin fareler tarafından hasar görmesi gibi durumlarda ciddi aksaklıklara ve iş kaybına nedendir.

Fabrika İlaçlama Hizmetleri

Fabrika İlaçlama Hizmetleri

Fabrikalarda Görülen Böcek Çeşitleri

Fabrika ve imalathane gibi önemli tesislerde çok sayıda böcek çeşidi ve fare türleri görülmektedir. Başta lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi olmak üzere çok sayıda haşere türü de fabrikalarda böcek ilaçlama yaptırmayı zorunlu kılmaktadır. Hamam böceği, kara böcekler, pire, kene, akrep, sivrisinek ve karasinek, güve, kuş biti, ağaç kurdu, tahta kurusu, uyuz böceği, kertenkele ve daha ismini sayamadığımız pek çok zararlı böcek çeşidi hem insanların huzurunu kaçırmakta hemde üretilen ürünlerde bozulmalara yol açmaktadır.

Bu nedenle fabrika ilaçlama fiyatları konusunda ekonomik böcek ilaçlama çözümleri ile profesyonel teknikler kullanarak bilinçli ilaçlama yapan ekiplerden hizmet almak gerekir. Fabrikada böcek ilaçlama servisi ertelenecek bir hizmet olmayıp önemsenmeyen haşere ve kemirgen şikayetleri en başta işletmede ciddi maddi zararlara sebep olmaktadır. Bu nedenle profesyonel iş yeri ilaçlama uygulaması yapan ilaçlama şirketleri ile görüşüp ilaçlama desteği almak oldukça önemlidir. Fabrika İlaçlama ucuz ilaçlar ve basit yöntemler ile yapılmaz.

İşte bu nedenle fabrikalarda yaz ve kış dönemlerinde farklı türlerde zararlılar ortaya çıkabilmektedir. Tüm zararlı haşere ve kemirgenlerden kurtulmanın yolu ise Fabrika İlaçlama Servisi almak ve böceklerden kurtulmaktır. İstanbul fabrika ilaçlama konularında son derece deneyimli olan Atasoy ilaçlama şirketi profesyonel ilaçlama yapmaktadır. İstanbul fabrika ilaçlama firmaları ile çalışırken, dikkat edilmesi gereken en önemli  unsur doğru ilaçlama çözümü almak ve profesyonel uygulama ile bu zararlıları fabrikalardan arındırmaktır.

Bu kapsamda tamamen uzman personel çalıştıran ilaçlama ekibimiz iş yerlerine resmi belge ve ilaçlama formu vererek yapılan işin ne denli doğru uygulandığını müşterilere bir gösterge olarak sunuyoruz. Fabrika İlaçlama Servisi İstanbul için oldukça önemli bir hizmet olduğu için garantili haşere ilaçlama hizmeti veriyoruz. Ekonomik ilaçlama fiyatları çerçevesinde böcek ve farelerin işletmelerinizden sökülüp atılmasını sağlıyoruz. Atasoy ilaçlama İstanbul genelinde fabrika ve iş yeri ilaçlama taleplerinize kalıcı ilaçlama çözümleri sunmaktadır. Bir önceki yazımız Evdeki böceklere kesin çözüm ilginizi çekebilir.

Bina İlaçlama
+

Bina İlaçlama

Bina İlaçlama ve konut ilaçlama dönemsel olarak böceklere karşı yapılan en önemli uygulamalardan biridir. Malum olduğu gibi binaların etrafı ve sitelerin yeşil alanları havaların ısınması ile çok sayıda haşere ve böceğin yanı sıra fare çeşitlerine de çekici gelir. Bina İlaçlama servisleri birden fazla blok bulunan toplu yaşam alanlarında açık alan ilaçlaması ve ortak kullanım alanlarının etkili bir şekilde ilaçlanarak binaların dış çevresi ve bina içinde sağlıklı ilaçlama çözümleri ile insanların böcek sorunu yaşamasını ortadan kaldırır.

Bina ilaçlama sadece yaz aylarında değil her mevsim yapılan bir uygulama olup, en fazla yaz aylarında binada böcek ilaçlama talepleri artmaktadır. Apartman ve site yöntemi tarafından bina sakinlerinin görüşleri alınarak Site İlaçlama Firması seçiminde en önemli etken hiç kuşkusuz site ilaçlama fiyatlarıdır. Ekonomik Bina ilaçlama Hizmeti almak elbette normal bir durumdur.

Ancak ucuz bina ilaçlama yaptırmak isterken baştan savma ilaçlama yapan kişi ve ekiplerden ilaçlama servisi almanın bazen çok ciddi maliyeti olmaktadır. özellikle pire ilaçlama, arı ilaçlama, kertenkele ilaçlama gibi haşere ilaçlamasında ucuz böcek ilaçları kullanmak daha baştan uygulamanın sonuçsuz kalmasına neden olur. Konut İlaçlama için seçilecek ilaçlama firması böceklere en etkili haşere ilaçlarını kullanarak kısa zamanda haşere şikayetlerine son verme kapasitesinde olmak zorundadır.

Apartman ilaçlama sonrası yaşanacak böcek şikayetleri çok sayıda insanı karşınıza almak olacağı için mutlaka profesyonel site ilaçlama şirketleri tercih edilmelidir. Bina İlaçlama hem böceklerin yok edilmesi için, hemde dairelerin böcek istilasına uğramasını önlemek için belirli periyotlar halinde yaptırılmalıdır. Yangın merdivenleri, otopark ve sığınaklar, çatı arası, depo, havalandırmalar ve daire içleri böceklere karşı yılda bir defa ilaçlanmalıdır.

Bina İlaçlamanın Önemi Hakkında

Böcekler ve kemirgenler apartman ve site yaşamında önemli sorunlara neden olan zararlı çeşitleridir. Düzenli olarak Site İlaçlama ve bina ilaçlama yaptırılmayan yerlerde çok sayıda böcek çeşidi ortaya çıkmakta ve insanların hem sağlığını hemde huzurunu kaçırmaktadır. Özellikle dış alanlardan bina içine yönelen böcekler hamam böceği, akrep, çıyan, kene, pire, fare, kırkayak, salyangoz, benzeri haşere ve kemirgenler bu sorunun önde gelenleridir. Yaz dönemlerinde ilaçlama yaptırılmayan bina ve siteler için çeşitli böcek sorunlarının yaşanması kaçınılmaz olur.

Buda insanların huzurunun kaçması için yeterlidir. Binaların çatıları, bodrum katı, merdiven boşlukları, havalandırmalar, bahçeler, böcek ve kemirgenlerin en çok yerleştikleri bölgelerdir. Site etrafında yuvalanan böcek ve farelerin evlere girmeleri insan sağlığını ciddi anlamda tehdit eder. Konut ilaçlama yaptırmadan önce keşif için bir görevli talep etmek ilaçlama yapılacak alanın belirlenmesi için şarttır.

Binada Böcek İlaçlamanın Önemi

Binada Böcek İlaçlamanın Önemi

Birçok hastalığın taşıyıcısı olan bu hastalık taşıyıcısı vektörler aynı zamanda kişiler üzerinde psikolojik olumsuzluklara da yol açmaktadır. Bina ilaçlama ucuz böcek ilaçları ve deneyimsiz ekiplerin yapacağı bir hizmet olmadığı için mutlaka deneyimli bina ilaçlama ekipleri tarafından yapılmalıdır. Site İlaçlama Şirketleri ile görüşüp ortak kullanım alanları ve sitelerin içindeki daire sakinlerinin sağlığını korumak için en etkili ilaçlama tekniklerini talep etmek gerekir. Atasoy böcek ilaçlama firması daima profesyonel çözümler sunan bir ekiptir.

Kokusuz böcek ilaçları ve insan sağlığına zarar vermeden en etkili ilaçlama çözümlerini sunan ekibimiz Bina İlaçlama ve site ilaçlama taleplerinize en etkili çözümleri sunmaktadır. Garantili ilaçlama yaptırmak için iyi bir araştırma yapmak ve doğru ilaçlama şirketi ile çalışmak son derece mühimdir. Site İlaçlama Fiyatları için bizimle görüşüp yaşadığınız böcek sorunlarına en kalıcı ilaçlama desteğini almanız sizin yararınıza olacaktır.