Şantiye İlaçlama

Şantiye İlaçlama

Şantiye sahaları açık ve hayvanların girişine açık olduğu için Şantiye İlaçlama yaptırmak büyük önem taşır. Özellikle pire ilaçlama hizmeti şantiye ve inşaat alanlarında en fazla verilen hizmetlerden biridir. Ayrıca çok sayıda işçi ve personel barındırdığı için yatakhane ve yemekhane gibi yerlerinde ortaya çıkan tahta kurusu, pire, hamam böceği şikayetlerinin önlenmesi çalışanların sağlığını korumak için ve iş kaybını ortadan kaldırmak açısından önemlidir.

Şantiyede böcek ilaçlama kapsam olarak oldukça geniş bir ilaçlama hizmeti olup değişik bölge ve iklimlerden çalışmaya gelen insanların buralardan eşya ve yataklarında getirdiği kimi zararlı böcekler diğer insanlara da bulaşarak insan sağlığını tehdit ederler. Şantiye ilaçlama servisleri özellikle yaz dönemlerinde böceklerdeki artış yüzünden yoğun iş temposu ile hizmet vermektedir.

Şantiye İlaçlama kapsamında, inşaat alanları, yol bakım onarım çalışmaları, toplu konut ve kentsel dönüşüm alanlarında kurulan malzeme ve çalışanların konakladıkları alanlar için oluşturulan alanların ilaçlamasına verilen addır. İnşaat sahaları genellikle çeşitli kimyasallar, kum, çimento, tahta, kereste ve buna benzer pek çok yapı malzemelerinden oluşmaktadır.

İnşaat alanlarının kurulu olduğu şantiyelerde, kedi, köpek ve diğer hayvanların dolaşması sonucu pire, tahta kurusu benzeri insan sağlığına zarar verip, aşırı rahatsızlık yapan zararlı böceklerin yok edilmesi için şantiye haşere ilaçlama servisi büyük öneme sahiptir. Özellikle yemekhanelerde besin kırıntıları olması, işçilerin uyudukları alanlar, tuvalet ve banyolar oldukça fazla haşere ve kemirgen sorunlarına maruz kalır. Bu bölgelerin haşerelerden arındırılmasında ilaçlama firmaları öne çıkarlar.

Şantiye İlaçlama Nasıl Yapılır?

Şantiye ilaçlama servisleri buralarda yaşayan insanların vardiyalı olarak çalışmasına göre en uygun ilaçlama şeklini seçmeye özen göstermelidir. Ancak bazı zor ölen böceklerin çok etkili böcek ilaçları kullanılarak imha edilmesi zorunlu olduğu için özellikle pire ilaçlama ve tahta kurusu ilaçlama şikayetlerinde belirli bir süre ilaçlanan konteyner
yada koğuşlar kapatılmak zorundadır.

Şantiye ilaçlama nasıl yapılır? işçilerin yatakhanesi kapatılmalı mı? diye merak edenler için bu kısa açıklamayı yapmayı uygun gördük. İlaçlama firmaları uyguladıkları ilaçlama şekilleri ve kullandıkları haşere ilaçlarının kalitesine bağlı olarak şantiye ilaçlama fiyatları belirler. Arazi şartlarında kurulan şantiye sahaları dış etkenlere daha fazla maruz kaldığı için fare, pire, kene, tahta kurusu, ve sinek sorunları yerleşim alanları içine kurulan şantiye sahasına oranla daha fazla böcek ilaçlama yapılmasını zorunlu kılmaktadır.

Şantiye İlaçlama Şirketleri yapılacak ilaçlama şeklini buralarda görülen böcek ve kemirgenlere bağlı olarak belirler ve o doğrultuda bilgilendirme yapar. Atasoy böcek ilaçlama firması olarak açık ve kapalı alanların zararlı haşere şikayetlerinden korunarak buralarda ilaçlama yapılması için mekanların yapısı ve çalışma koşullarına göre ayarlama yaparak iş yoğunluğunun aksatılmaması için azami çaba harcar.

Şantiye ilaçlama ilaçlama servislerimiz tarafından ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır. Şantiye ilaçlama fiyatları hakkında aşağıda kısa bir bilgilendirme yaparak hizmet alacağınız zaman hangi koşullara göre ilaçlama fiyatı belirlendiği hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olalım. İş yükü ağır işletme ve bölgelerin haşere şikayetlerinden korunması burada çalışan insanların sağlığını koruyarak daha verimli çalışma şartlarının oluşmasını sağlar.

Şantiye İlaçlama Nasıl Yapılır

Şantiye İlaçlama Nasıl Yapılır

Şantiye İlaçlama Fiyatları

Şantiye alanında ilaçlama yapılacak bölgenin metrekaresi yerin büyüklüğü ve fiziki yapısına göre şantiye ilaçlama fiyatı belirlenir. Yine Şantiye alanlarında ilaçlama yapılacak alanlarda haşere yoğunluğu ne kadardır? hangi saatler içinde ilaçlama yapılır. Kaç çeşit haşere ve kemirgen türü bulunmaktadır? Bu haşerelerin yapısı dirençli ise çok daha etkili yöntem ve ilaçları zorunlu kılar.

Şantiye sahasında hangi ilaçlama cihazları kullanılacaktır? Kullanılacak ilaçların özelliği titizlikle belirlenip fiyatlandırma yapılır. İlaçlama şirketleri arasında profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sunan Atasoy ilaçlama ekibimizle iletişim kurarak ilaçlama uygulamalarımızdan hemen faydalanabilirsiniz. İlaçlama firmamız, uzun yıllardan beri deneyimli ve profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir. Çalışanlarınızın sağlığını korumak ve iş kaybı yaşamamak için Şantiye İlaçlama yaptırmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir